LockScreen for iOS7 1.0 (ios)

LockScreen for iOS7

1.0
LockScreen for iOS7
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LockScreen for iOS7, iPhone ve iPad'lerinizin kilit ekranlarını istediğiniz şekilde düzenlemenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

LockScreen for iOS7 uygulaması iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcılarının cihazlarını kendi istekleri doğrultusunda kişiselleştirmesini sağlayan ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. Uygulama içerisinde seçebileceğiniz onlarca duvar kağıdı bulunmaktadır.

Binlerce düzenlenebilir kilit ekranı teması bulunan uygulama üzerinde en sevdiğiniz renkleri temalar üzerinde uygulayarak cihazınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Kilit ekranı temaları dışında modern görünüme sahip binlerce duvar kağıdı da uygulama içerisinde mevcuttur. Ayrıca uygulama içinde yer alan tüm duvar kağıtları HD kalitesindedir.

Kullanımı oldukça basit olan uygulama, sizi yönlendirerek ekran kilidi temasını ve duvar kağıdını kolayca değiştirebilmenizi sağlamaktadır. Uygulamayı indiren kullanıcılar uygulama üzerinden beğendikleri duvar kağıtlarının parlaklıklarını da ayarlayabilmektedirler. Hatta kendi duvar kağıtlarınızı beğendikten sonra düzenleme yaparak özel duvar kağıtları oluşturabilirsiniz.

Kullanımı kolay ve ücretsiz bir kişiselleştirme uygulaması arıyorsanız, LockScreen for iOS7 tam aradığınız uygulama olabilir.

YORUMLAR