Loop Taxi 1.1 (ios)

Loop Taxi

1.1
Loop Taxi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Loop Taxi, trafiğin yoğun olduğu noktalarda farklı araçlarla yolcu taşıdığınız bir iOS oyunu.

Loop Taxi, adından her ne kadar taksi oyunuymuş gibi anlaşılsa da taksi dışında da jeep, kamyon, tank ve daha nice farklı aracı kullanmamıza izin veren bir mobil oyun. Retro minimal karışımı göze hoş gelen ve uzun oynayışta yormayan görsellerin kullanıldığı oyunda birçok araç kullanabiliyoruz ancak tek bir amacımız var; Aldığımız yolcuları sonraki otobüs durağına kadar sağ salim taşımak.

Farklı yerlerde yolcu taşımacılığı yaparak günlerimizi geçirdiğimiz oyunda bir son yok. Sürekli olarak kalabalık şekilde belli bir noktaya toplanmış yolcuları alıyor ve taşıyoruz. Tüm yolcular aynı noktaya gidiyorlar ancak trafik o kadar yoğun ki onları sağ salim dilediklere yere ulaştırmak için baya uğraş sarf etmemiz gerekiyor. Oyunun akışı hızlı olmasına karşın yolumuzu kesen çok sayıda araç bulunduğundan bölümü hemen tamamlamak mümkün olmuyor.

Sıkılana kadar oynayabileceğiniz başka bir deyişle sonsuz oynanış sunan taksi oyununda araçların hepsi açık olarak gelmiyor. 25 farklı araç bulunuyor ancak sadece ilki açık; sonrakileri açmak için oyun esnasında yolcuları kaza yapmadan taşımayı başardığınız vakit verilen altınları harcayarak alabiliyorsunuz.

YORUMLAR