Lost Within 1.0 (ios)

Lost Within

1.0
Lost Within
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lost Within güzel bir hikayeyi aksiyon ile birleştiren bir mobil korku oyunu

Lost Within eğer mobil cihazlarınızda ürpertici bir macera yaşamak isterseniz oldukça hoşunuza gidebilcek bir korku oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir oyun olan Lost Within'de bizi derin bir hikaye bekliyor. Oyunda terk edilmiş bir akıl hastanesine yolculuk ediyoruz. Efsaneleşmiş bir katil ile yüzleştiğimiz oyunda bu akıl hastanesinde hayatta kalmak için ince eleyip sık dokumamız gerekiyor. Oyunda bulacağımız her eşyayı değerlendiriyoruz. Farklı parçaları birleştirerek kendimize silahlar yapıp hastane koridorlarında dolaşan ucubeleri atlatmamız gerekiyor. Bu ucubeleri atlatabilmek için gizli gizli hareket etmek de bir diğer seçenek. Ancak kaynaklarımızı dikkatli bir şekilde kullanarak çıkış yolunu bulabiliyoruz.

Lost Within oyun yapısı olarak Resident Evil tarzı bir survival horror korku oyunu ile Myst tarzı bir macera oyununun karışımı olarak tanımlanabilir. Oyunun grafikleri de yüksek kalitesiyle göz dolduruyor. Kulaklıklarla oynadığınızda kuvvetli bir atmosfer yaratan oyunda çoğu zaman yerinizden zıplamanız muhtemel. Eğer üst kalite bir korku oyunu oynamak isterseniz Lost Within'i kaçırmayın.

YORUMLAR