Lucky Collector

Lucky Collector
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    26

  • Üretici

    BayGAMER

Lucky Collector, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Oyun sektörü hızla gelişiyor ve Türk oyun geliştiricileri de mobil platformlarda ilk meyvelerini vermeye başlıyor. Lucky Collector adıyla karşımıza çıkan bu oyun, basit bir platformda yönettiğimiz topu düşürmemeye çalıştığımız bir beceri oyunu olarak tam not alamasa da bir şans vermeye değer özelliklere sahip. iPhone ve iPad cihazlar üzerinden rahatlıkla oynayabileceğimiz yapım, oynanışı ve çok ayrıntısı olmamasıyla dikkat çekiyor.

Lucky Collector'ın oynanış olarak pek bir zorluğu olduğunu söyleyemem. Çoğunlukla akıllı cihazınızı ne kadar iyi kontrol ederseniz o kadar çok puan topluyorsunuz. Fakat yine de oynamaya değer özellikleri olduğundan hakkını yemeyelim. Öncelikle oyunun basit platformda oynandığını bilmemiz gerekiyor. Önümüzde tek bir masa var ve bu masadan topumuzu düşürmemeye çalışıyoruz. 

Oyunda bazı öğeleri toplayarak ilerleme kaydediyoruz. Oyunda çok ayrıntı bulunmuyor detayından kastım tam olarak bu diyebilirim. Tek bir amacımız var o da topu platform üzerinden düşürmemek. Sarı coin'ler 1 puan, mavi coinler 5 puan değerinde ve bunları toplayarak yüksek skor elde etmemiz gerekiyor. Bir de şans kapısı adında bir öğemiz var. Hareketli olan bu şans kapısını aldığımızda önümüzdeki engeller başka bir coin alana kadar yok oluyor. Oyunda ayrıca kara delik ve hortum gibi engeller bulunuyor.

Canınız sıkıldığında vakit geçirmek için bir beceri oyunu arıyorsanız Lucky Collector bu ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunun bir şansı hakettiğini düşünüyorum. Denemenizi öneririm.

 

YORUMLAR