Maç Sonuçlarım 2.0 (ios)

Maç Sonuçlarım

2.0
Maç Sonuçlarım
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe

 • TOPLAM İNDİRME

  43

 • Üretici

  Maç Sonuçlarım

Maç Sonuçlarım, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz, canlı maç sonuçları ve canlı maç istatistiklerini görebileceğiniz harika bir uygulama.

Maç Sonuçlarım, detaylı ve hızlı bir şekilde tüm dünya liglerinin maçlarına ve istatistiklerine ulaşabileceğiniz bir canlı maç sonuçları uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden ulaşabileceğiniz bu uygulamada, karşılaşmaların canlı istatistiklerini, topla oynama, kornerler, şutlar, goller, kartlar gibi tüm verilere anında ulaşabilirsiniz. En küçük ayrıntının dahi boş geçilmediği Maç Sonuçlarım uygulamasına dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Futbol maçlarını takip eden kullanıcılar bilirler, çoğu zaman karmaşık arayüzler aşırı derecede rahatsız eder. Aradığınız ve kullanmak istediğiniz özelliklerden de istediğiniz gibi faydalanamazsınız. Maç Sonuçlarım uygulaması son derece kullanışlı olması ve basit arayüzü sayesinde sizi bu dertten kurtarıyor ve takip ettiğiniz müsabakaları çok rahat bir şekilde incelemenize olanak tanıyor. 

Canlı Maç İstatistikleri ve Bildirim Seçenekleri

Uygulamanın 4 ana sekmesi bulunuyor. Bu sekmeler arasında geçiş yaparak Maç Sonuçlarım uygulamasının birbirinden güzel özelliklerine erişim sağlayabilirsiniz. Bu sekmeleri kısaca açıklamak gerekirse: 

 • Hepsi: Gün içerisinde oynanacak bütün karşılaşmaları liglere göre ayrılmış bir şekilde bu sekmede bulabilirsiniz.
 • Canlı: Bu bölümde başlayan maçların canlı takibini yapabilirsiniz.Herhangi bir maçın üzerine tıkladığınızda maç ile ilgili detaylara, istatistiklere, kadrolara ve puan tablosuna ulaşmanız mümkün. 
 • Bitmiş: Bitmiş kısmında oynanmış maçların sonuçlarını görebilirsiniz.
 • Seçili: Özellikle takip etmek istediğiniz bir maç varsa onları bu bölümden takip edebilirsiniz. Nasıl yapacağınızı birazdan anlatacağım. 

Bildirim seçenekleri uygulamanın en kullanışlı özelliklerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Seçili sekmesine maçları taşıyabilmek için maçların yanında bulunan yıldız ikonuna basmalısınız. Daha sonra maçlar Seçili sekmesine kaydediliyor ve o maçların sonuçları, istatistikleri ve tüm aksiyonlarına dair bildirimler alabiliyorsunuz. 

Basit Uygulama, Birden Fazla Fonksiyon

Maç Sonuçlarım uygulamasının birbirinden güzel ve kullanışlı özellikleri bunlarla sınırlı kalmıyor. Dünyanın tüm liglerinin puan durumlarına, fikstürlere, futbolcu veritabanına ve geçmiş maç sonuçlarına kadar her bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Futbolcuların kariyerleri ve maçlardaki performanslarına dair detaylı verilere ulaşmanın sıkı takipçiler açısından çok işlevsel olduğunu söylemeliyim. 

Dilerseniz Maç Sonuçlarım uygulamasını ücretsiz indirebilir ve kullanışlı özelliklerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Hızlı çalışan ve bildirim sistemi yerinde olan bir alternatif arıyorsanız, muadilleri arasından Maç Sonuçlarım'ı daha çok seveceğinizi söyleyebilirim. Tüm özelliklerinin yanında isterseniz 7.99 TL ödeyerek ömür boyu reklamsız bir uygulamaya da sahip olmanız mümkün. Son derece başarılı bulduğum Maç Özetlerim uygulamasını denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR