Madow | Sheep Happens

Madow | Sheep Happens
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Madow | Sheep Happens, kuzuları dağlardan aşağıya indirmeye çalıştığınız gerçekten tuhaf ama eğlenceli bir arcade oyunudur.

Sadece kuzuların var olduğu bir ütopyada onların tanrısı olan çoban olma fikrine ne dersiniz? iPhone'lar için bağımsız oyun geliştiricisi The Red One'dan çıkma yeni Madow | Sheep Happens'da usulca ilerleyen küçük kuzularınızı dağların eteğindeki köprülerden geçirmeye çalışıyor ve onların katliamına sebep olacak uçurumları engellemeye çalışıyoruz. Tanrısal bir çoban olarak köprüleri indirip kaldırabildiğimiz bu tuhaf atmosferde son derece yavaş ilerleyen kuzuların tek bir alanda birer birer toplanması sizin reflekslerinize bağlı olarak onları kurtuluşu ya da ölümü demek. Ne kadar acıklı öyle değil mi?

Madow | Sheep Happens'ın kontrolleri son derece basit olarak her tarzdan oyuncuya hitap eder şekilde tasarlanmış. Zaten oyunun gidişi de bununla beraber çok basit bir form izleyerek sadece kuzuları köprülerden geçirmeniz üzere. Eğer eski bir oyuncuysanız, bir zamanlar bilgisayar platformu için çıkmış olan Sheep oyununu hatırlayacaksınızdır. İşte Madow | Sheep Happens da onun izinden giderek, çok daha basit indirgenmiş ve tamamen 2 boyutlu versiyonu diyebiliriz. Üstelik bunda kuzular uçurumlardan aşağıya bile yuvarlanabiliyor! Ve bu şaşırtıcı derecede insana zevk veriyor.

Yeni model bir akıllı telefon veya tablet kullanıyorsanız Madow | Sheep Happens'ın grafikleri de gözünüze çok hoş görünecek. Oyunun 60 FPS hızında grafik oynatımı akıcılığı ciddi şekilde arttırarak özellikle retina ekranlı cihazlarda gözlerinize en güzel şekilde hitap ediyor. iPad Air'ınızda pofuduk kuzularımızın ağır ağır ekranı dolduruşunu seyrederken bir yerdeki köprüyü kapalı unutacak ve o zavallı kuzunun ölümüne sebep olacaksınız. Buradaki amaç kuzuları öldürmek mi yoksa yüksek skor toplayarak hepsinin düzenli bir şekilde geçmeye çalışması mı gerçekten karar veremedim. Çünkü kötülüğe giden yol bu oyunda da gerçekten çok eğlenceli!

Eğer iPhone veya iPad'inizde cihazınızda zaman geçirmek için basit bir arcade oyun arıyorsanız Madow | Sheep Happens tamamen ücretsiz olarak tüm beceri oyunu sevenleri ilahi çoban olmaya davet ediyor. Bu daveti geri çevirmeyeceksiniz değil mi?

ARTILAR

Daha önce işlenmemiş bir tema

Kuzuların dağdan düşüşlerini izlemek nedense eğlenceli

EKSİLER

Çobandan tanrı mı olur?

Müzikler gerçekten tuhaf

YORUMLAR