Make Them Fight 1.0 (ios)

Make Them Fight

1.0
Make Them Fight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ketchapp'ın çöp adam serilerine eklenen üçüncü oyun olan Make Them Fight becerilerinizi test eden ve bağımlılık yaratan bir oyun.

Ketchapp oyunlarına baktığımız zaman Make Them... isimli minimalistik oyunlar son zamanlarda dikkat çekmeye başladı. Bu seriye eklenen üçüncü oyun olan Make Them Fight isimli bu oyun yine minimalistik çizgiyi bozmayan alışılageldik duru ve renkli görsellerle sunulmuş bir oyun. Çeşitliliği gün geçtikçe artan çöpten adamların bu oyundaki macerası bu sefer size fırlatılan ninja yıldızlarını kılıçla savurmak. Ekranın yukarısında yer alan savaşçı için ekranın o bölgesine dokunup fırlatılan yıldızları yansıtmanız mümkün. Altında yer alan bir başka savaşçı yine olayın yaşandığı yere dokunmalısınız. Toplam 5 farklı savaşçıya kadar bölünebilen oyunda dilerseniz tek başına kıyasıya bir mücadele verirsiniz veya arkadaşlarınızdan gelen yardımla multiplayer bir eğlence yaratırsınız.

5 farklı karakteri tek başına yönetmek istiyorsanız 5 parmağınızla aynı anda kontrol seçeneğinizin olduğunu belirtmekte fayda var. Ancak aşırı zorlayıcı bir tempoyla mücadele etmek durumundaysanız arkadaşlarınızdan yardım almak konusunda çekinmeyin.

YORUMLAR