March of Empires 1.0.3 (ios)

March of Empires

March of Empires
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

March of Empires online alytapıya sahip bir mobil strateji oyunudur

March of Empires yayınladığı başarılı mobil oyunlarla tanıdığımız Gameloft tarafından geliştirilmiş yeni bir strateji oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan March of Empires sahip olduğu online altyapı ile oyuncuların ittifaklar kurarak savaşmalarına imkan tanıyor. March of Empires'da 2 farklı ulustan birini seçenilme olanağına sahibiz. Bu uluslar farklı mimari yapılara, farklı askeri birimlere ve farklı savaş taktiklerine sahipler. Dağlık Bölge Kralları dinine bağlı şövalyeleri, Kuzeyli Çarlar kurnaz Slav hükümdarlarını, Çöl Sultanları ise doğu medeniyetini temsil ediyor. Tarafımızı seçtikten sonra ulusumuzun başkentini inşa ediyoruz ve savaş hazırlıklarına başlıyoruz.

March of Empires'da askeri birimlerimizi üretebilmek için kaynak toplamamız gerekiyor. Bu iş için ticareti kullanabileceğimiz gibi fetih stratejisiyle ele geçirdiğimiz bölgelerdeki kaynaklara sahip olabiliyoruz. Topraklarımızda ticaret merkezleri, tapınaklar ve ambarlar kurarak ekonomimizi ayakta tutuyoruz.

March of Empires'daki savaşlarda ordumuzun izleyeceği taktiği biz belirliyoruz. Oyun içerisinde diğer oyuncularla diplomatik ilişkiler kurabiliyor ve sohbet edebiliyorsunuz. Tatmin edici bir görsel kaliteye sahip March of Empires uzun süren bir eğlence sunmakta.

YORUMLAR