Mark of the Dragon

Mark of the Dragon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mark of the Dragon'da düşmanlarımıza karşı ejderhalarımızı kullanarak onları bozguna uğratmayı amaçlıyoruz.

Mark of the Dragon son zamanlarda karşılaştığımız en iyi savaş ve strateji oyunlarından bir tanesi. iPhone ve iPad’ler üzerine tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyundaki temel amacımız düşmanlarımızı ejderhalarımızın yakıcı nefeslerini kullanarak yok etmek.

Oyunun en önemli özellikleri arasında kendi ejderhamızı yaratabilme şansı bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar kendi ejderhamızı yaratıp daha kişisel bir deneyim yaşayabiliyoruz. Açıkçası bu tarz oyunların en büyük eksikleri arasında limitlendirilmiş oyun atmosferi var. Fakat Mark of the Dragon bu konuda alışılmışın çizginin dışında ilerleyerek beğenimizi kazanıyor.

Tekli oyuncu modları oyunun ana hikaye yapısını oluşturmakta. Eğer sıkılırsanız arkadaşlarınızla birlikte oynama şansına da sahipsiniz. Dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla mücadele edebilir ve onları yenerek kaynaklarına el koyabilirsiniz.

Bu noktada arkadaşlarınızla hareket ederseniz ve kendinize klan kurarsanız daha güçlü olabilirsiniz. Bu sayede düşmanlarınızı daha kolay yenersiniz. 70’den fazla göreviyle bir hayli zengin bir deneyim sunan Mark of the Dragon, türün hayranları tarafından mutlaka denenmesi gereken oyunlar arasında.

YORUMLAR