Microsoft Groove

Microsoft Groove
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Microsoft Groove iPhone ve iPad uygulaması ile milyonlarca müzik katalogu, radyo istasyonları, özel çalma listeleri emrinizde.

Microsoft Groove Music Türkçe adıyla Groove Müzik, Xbox Müzik’in modernleştirilmiş ve geliştirilmiş hali diyebilirim. iPhone ve iPad’inizde çevrimiçi – çevrimdışı müzik dinlemeyi seven biriyseniz, milyonlarca şarkıya ulaşabileceğiniz müzik kataloglarını içerisinde barındıran bu uygulamayı denemeden geçmemelisiniz.

iOS platformunda da ücretsiz karşımıza çıkan Microsoft’un yeni müzik uygulaması Groove, telefonunuzda ve bulutta (sadece OneDrive’dan aktarma yapabiliyorsunuz) depoladığınız mp3 uzantılı müzik dosyalarınızı çevrimiçi çalabileceğiniz, çalma listeleri hazırlayabileceğiniz, Music Pass üyeliğiniz varsa yabancı ağırlıklı müzik kataloglarına ulaşabileceğiniz bir uygulama.

Koyu temalı sade - modern arayüzüyle dikkat çeken müzik uygulamasında tek dokunuşla beğendiğiniz sanatçıların albümüne, tüm şarkılarına, biyografilerine ve radyo istasyonlarına erişebiliyorsunuz. Dilerseniz türe göre seçim yapma şansına da sahipsiniz. Ancak tüm bu kısımlar Music Pass üyelerine sunuluyor. Eğer Xbox’dan kalma Music Pass üyeliğiniz varsa aynı üyelikle kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Hali hazırda Music Pass abonesi değilseniz 30 gün boyunca ücretsiz deneme sürümünden faydalanabiliyorsunuz.

Microsoft Groove Music uygulaması şu anda ülkemizde açık değil. O yüzden denemek için öncelikle mağaza bölgesini değiştirmeniz gerekiyor. Tabii ki yakın zamanda Türkiye'deki kullanıcılara da açılacaktır.

YORUMLAR