Microsoft PowerPoint for iPad 1.0 (ios)

Microsoft PowerPoint for iPad

1.0
Microsoft PowerPoint for iPad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    886

  • Üretici

    Microsoft

Microsoft PowerPoint for iPad ile Excel dökümanlarınıza iPad'iniz üzerinden erişebilirsiniz

Microsoft PowerPoint for iPad kullanıcılara iOS işetim sistemini kullanan iPad'lerinzde PowerPoint dökümanlarına erişme imkanı veren ücretsiz bir Microsoft Office uygulamasıdır.

Genelde mobil cihazlarda ofis dökümanlarını görüntülemek sıkıntı olmaktadır. Bu iş için özel olarak geliştirilmiş bir uygulama kullanmamız gerekmektedir. İşte bu tip bir uygulama olan Microsoft PowerPoint for iPad sayesinde PowerPoint sunumlarını kolay bir şekilde iPad'imiz üzerinde görüntüleyebiliyoruz. iPad'ler için özel olarak tasarlanmış bu uygulama mobil cihazınızın dokunmatik yeteneklerini en iyi şekilde kullanıyor ve en doğal, en pratik ve en rahat kullanıcı deneyimini bize sunuyor.

Microsoft PowerPoint for iPad eğer bir Office 365 üyeliğine sahipseniz size çok daha fazlasını sunmakta. Office 365 üyeliğiniz sayesinde uygulama aracılığıyla sadece PowerPoint sunumlarını görüntülemenin yanında bu sunumları düzenleyebiliyor, yeni sunumlar oluşturabiliyorsunuz. Bu sayede iPad'iniz iş için her zaman yanınızda taşıdığınız bilgisayarınız haline geliyor. Bu iş için dizüstü bilgisayarınızı yanınızda taşıma ve seyahatlerinizde ek çanta bulundurma derdinden kurtuluyorsunuz ve gittiğiniz her yerde işinizi kesintisiz yürütebiliyorsunuz. Microsoft PowerPoint for iPad ile oluşturacağınız, düzenlediğiniz veya görüntülediğiniz dökümanlar hem bilgisayarlarınız hem de mobil cihazlarınızda aynı formatta görüntülenebilmekte.

YORUMLAR