Monster Cracker

Monster Cracker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Cracker, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Monster Cracker, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Hız ve dikkat gerektiren bu oyunda reflekslerinizi konuşturmanız ve el becerilerinizi kullanmanız gerekiyor.

Oyunun grafikleri gayet sade ve sevimli bir şekilde tasarlanmış. Sevimli görünümlü yaratıklarla birlikte oynuyorsunuz. Amacınız ise krakerleri bu canavarların ağzına sığacak büyüklüğe kadar küçültebilmek.

Fakat bu o kadar kolay değil. Öncelikle ekranda bir adet kraker beliriyor ve siz ona dokununca dörde bölünüyor. Bu şekilde canavarın ağzına sığacak büyüklüğe gelene kadar dokunarak onları küçültmeniz gerekiyor.

Eğer krakerler canavarın dişine değerse canavar ağzını kapatıyor ve parmağınızı koparıyor. Bu yüzden dikkatli olmanız ve krakerlerin dişlere değmemesini sağlamanız gerekiyor. Bunun için de hem hızlı hem de dikkatli olmanız gerekiyor.

Oyunda farklı farklı türde canavarlar var ve her canavarın diş özellikleri farklı. Bu da çeşitlilik fazla olduğu için oyunu daha uzun süre sıkılmadan oynayabileceğiniz anlamına geliyor. Siz de farklı ve eğlenceli beceri oyunlarını seviyorsanız bu oyunu deneyebilirsiniz.

YORUMLAR