Monster Stack 2

Monster Stack 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Stack 2, canavarları üst üste dizerek yemeğe ulaşmalarını sağlamaya çalıştığınız bir iOS oyunu.

Monster Stack 2, fizik tabanlı oynanış sunan oldukça popüler bir canavar besleme oyunu. Dünya genelinde milyonlarca oyuncunun oynadığı oyunda farklı büyüklük ve renkteki canavarları yemekleriyle buluşturmak için üst üste diziyoruz.

iPhone ve iPad’imize ücretsiz indirip oynayabildiğimiz canavar oyununda ücretsiz oynanabilen yüzlerce bölümün yanı sıra oyuncuların kendi tasarladıkları özel bölümler bulunuyor. Bölümleri geçmek başka bir deyişle ilerleyebilmek için canavarları üst üste dizerek belli bir sürede dengelerinin bozulmadan kalmasını sağlamamız gerekiyor. Bunu başarabilmek alıştırma bölümünden sonraki bölümlerde çok basit. Farklı yapıdaki canavarları hiç düşünmeden alıp sabit platformun üzerine kolaylıkla yerleştirebiliyoruz. Lakin birkaç bölüm geçtikten sonra oyun gerçek yüzünü bizlere göstermeye başlıyor. Canavarlarla canavarları tutan platform arasına farklı büyüklükte objeler girmeye başlıyor ve platform çok daha karmaşık yapıda karşımıza çıkıyor.

Gözü yormayan animasyonlarla desteklenmiş görsellerin yanında çocuk oyunların sevenlerin dikkatini çekecek ses efektleriyle süslenen Monster Stack 2, boş zamanlarda açıp oynanabilecek, uzun süreli oynanışta kesinlikle sıkan bir beceri oyunu.

YORUMLAR