Mr Jump 1.0 (ios)

Mr Jump

1.0
Mr Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    368

  • Üretici

    1Button SARL

Mr Jump, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, becerilere dayalı bir oyun.

Mr Jump, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu eğlenceli oyunda geometrik vücut yapısıyla dikkat çeken bir karakterin kontrolünü ele alıyor ve tehlikeli platformlar üzerinde yol almaya çalışıyoruz.

Görevimizi kulağa her ne kadar basitmiş gibi gelse de pratiğe geçince epey zorlanıyoruz. Bunun sebebi ise bölümlerin beklenmedik engellerle ve tehlikeli tuzaklarla dolu olması. Açıkçası oyunda başarılı olabilmek için hızlı reflekslere sahip olmamız ve etrafımızdaki tuzakları dikkatli bir şekilde takip etmemiz gerekiyor.

Mr Jump'ta son derece kolay kullanılabilen bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekrana yapacağımız dokunuşlarla karakterimizi kontrol edebiliyoruz. Zaten yapmamız gereken tek şey zıplamak olduğu için çok fazla bir karmaşıklık yok. Kontrollerdeki basitliğin bir yansıması da grafiklerde mevcut. Oyun genel anlamıyla basit fakat kesinlikle kalitesiz bir algı yaratmıyor. Pek çok oyun sade bir altyapı sunmak adına kaliteden ödün verir fakat bu durum Mr Jump'ta söz konusu değil.

Mr Jump özellikle samimi arkadaş ortamlarının gözdesi olacağa benziyor çünkü becerilere dayalı bir oyun olduğu için rekabet ortamını tetikliyor. Eğer siz de beceri ve reflekslere dayalı bir oyun oynamak istiyorsanız Mr Jump'ı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR