Mr. Muscle

Mr. Muscle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mr. Muscle'da halteri dengede tutmaya çalışan kahramanımıza yardım etmeye çalışıyoruz.

Mr. Muscle, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Hiçbir ücret ödemeden sahip olabileceğimiz Mr. Muscle'da katıldığı halter müsabakasında kaldırdığı halteri dengede tutmaya çabalayan halterciye yardım ediyoruz.

Oyundaki temel amacımız ekranın ortasından geçen blokları eşit olarak bölmek. Böldüğümüz bloklar ağırlık olarak halterin uçlarına dağılıyor. Dolayısıyla blokları eşit olarak kesemezsek denge bozuluyor ve halterci düşüyor.

Bu yüzden blokları keserken son derece hassas olmamız gerekiyor. Şayet eşit kesemediysek bir sonraki bloğu telafi edecek şekilde kesmemiz gerek. Tam ortadan kestiğimiz bloklar için 'kusursuz' ödülü alıyoruz ve +1 puan hanemize yazılıyor.

Oyun her ne kadar basit bir altyapı üzerine kurulu olsa da kısa molalarda oynamak için son derece ideal. Hatta tek kişilik oynanmasına rağmen arkadaşlarınızla bir araya gelerek eğlenceli bir rekabet ortamı oluşturabilirsiniz.

Grafik olarak benzer oyunlardan daha kaliteli bir izlenim yaratan Mr. Muscle, beceri ve reflekslere dayalı oyunlar oynamaktan keyif alan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken yapımlar arasında.

YORUMLAR