MSN Food & Drink

MSN Food & Drink
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MSN Food & Drink, bayanların mutfaktaki en büyük yardımcılarından bir tanesi olacak olan ve içerisinde binlerce yemek tarifi barındıran yararlı ve şık bir iOS yemek tarifi uygulaması.

MSN Food & Drink, ülkemizde MSN Yeme - İçme olarak adlandırılan bir iOS yemek tarifi uygulaması. Yemek tarifleri Dünya'ya ün salmış şeflerin yemek tariflerinden tutun, blog yazarları ve ev aşçılarına kadar yüzlerce yemek tarifi bulabileceğiniz uygulama sayesinde sofralarınıza farklı lezzetler getirebiliyorsunuz.

Farklı Dünya mutfaklarını tatma konusunda hevesliyseniz MSN Yeme - İçme uygulaması size bu konuda yardımcı olabilir. Uygulama içerisinde mutfağa, kaynağa, malzemelere ve beslenme ihtiyaçlarına göre filtrelemeler yaparak aradığınız yemek tariflerini çok daha kolay bir şekilde bulabiliyorsunuz. Ayrıca bilgisayar üzerinde oluşturduğunuz listeleri eşitleyerek mobil cihazınız üzerindeki uygulama ile dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Tasarımı da oldukça şık olan uygulama üzerindeki yemek görsellerini gördükten sonra acıkmamak mümkün değil. Sadece görseller değil aynı zamanda nasıl yapılır videoları ile de yemek tarifleri konusunda yardım alabiliyorsunuz. Örneğin ''Kısır Nasıl Yapılır?'' diye merak ediyorsanız uygulama üzerinden hem tarifini hem de videosunu bulabiliyorsunuz.

Yemek konusundaki en güncel haber ve trend konulara da ulaşabileceğiniz MSN Yeme - İçme uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip dilediğiniz zaman farklı yemek tariflerine bakarak evinize gelen misafirleri şaşırtabilirsiniz.

YORUMLAR