MSN News 1.0 (ios)
MSN News
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MSN News, Microsoft'un editörleri tarafından seçilen haberleri takip ederek gündemde neler olup bitiyor öğrenmek istiyorsanız takip etmeniz gereken uygulamalardan bir tanesi.

MSN News, Microsoft'un Android, iOS ve Amazon platformlarına yeni getirmiş olduğu gündeme dair güncel haberler sunan bir iOS haber uygulaması. MSN Haber olarak görmüş olduğunuz uygulamayı indirerek en güvenilir kaynaklardan alınarak sizlere sunulan haberleri dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

Uygulama ile birlikte gündemde ne olup bitiyor her zaman takip edebiliyorsunuz. En güvenilir haber kaynaklarından seçilen haberler ile birlikte son dakika habelreri sayesinde hiç bir önemli olayı kaçırmanızsınız. Uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi kendi ilgi alanınızı belirleyerek bu alan ile ilgili hiç bir haberi kaçırmamak. Bu sayede kendi seçtiğiniz haberleri okuyarak hem her şyi zamanda öğrenir hem de gündemi takip etmiş olursunuz.

Uygulama üzerinde okuduğunuz haberlerin tümünü Facebook, Twitter, SMS ve e-posta ile paylaşabilir ve böylece arkadaşlarınızında güncel yaşanan olaylardan haberi olur. Uygulamayı mobil üzerinden kullanırken aynı zamanda web üzerinde de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu iki platformu eşitleyerek okumak istediğiniz haberlere bilgisayarınız yada mobil cihazınız üzerinden kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Eğer sıkı bir haber takipçisiyseniz, Microsoft'un yeni MSN Haber uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip mutlaka denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR