MyCalendar Free

MyCalendar Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    68

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

MyCalendar Free, tüm arkadaşlarınızın doğum günlerini hatırlamak için kullaabileceğiniz ücretsiz ve yararlı bir iOS takvim uygulamasıdır.

Doğum günlerini hatırlamak oldukça önemlidir. Fakat arkadaşlarınızın ve ailenizdeki bireylerin doğum günlerini hatırlamakta zorlanıyorsanız, MyCalendar Free uygulamasını kullanmak sizin için iyi bir tercih olacaktır. Dünya çapında popüler olan takvim uygulamalarından biri olan MyCalendar Free sayesinde tüm arkadaşlarınızın doğum günlerini bildirimler alarak kolayca hatırlayabilirsiniz.

Facebook üzerindeki ve kişi listenizdeki tüm arkadaşlarınızın doğum günlerini otomatik olarak kaydeden uygulama, bu listedeki arkadaşlarınızdan doğum günü olanları size günlük olarak bildirir. Facebook ve rehber dışında kendiniz bgerekli bilgileri girerek arkadaşlarınızın doğum günlerini ekleyebilirsiniz.

Doğum günleri dışında sizin için önem taşıyan diğer günler için hatırlatıcılar ekleyerek bu günleri de unutmanızı engellemiş olursunuz.

Uygulamanın ücretsiz versiyonu olduğu için uygulama içerisinde reklam gösterimi bulunmaktadır. Eğer uygulamayı beğenirseniz ve reklamlardan kurtulmak isterseniz uygulamayı pro versiyona yükseltebilirsiniz.

Tüm iPhone ve iPad'lerde bulunması gereken uygulamalardan biri olan MyCalendar Free'yi hemen ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

YORUMLAR