Nabız 1.0 (ios)

Nabız

1.0
Nabız
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nabız, Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz Türkçe haber uygulaması ve ücretsiz.

Nabız, Türkiye ve Dünya gündemini yakından takip etmek adına iPhone ve iPad’inize indirip kullanabileceğiniz onlarca haber uygulamasından biri. Benzerlerinden farklı olarak çok daha fazla kaynak sunan ve daha rahat okuma deneyimi yaşatan uygulama tamamen Türkçe ve kaynaklarınızı seçtikten sonra doğrudan kullanabiliyorsunuz.

iOS platformunda da ücretsiz indirilmeye sunulan Türkçe haber uygulamasını ilk açtığınızda kaynak seçimi yapmanız gerekiyor. Teknoloji, magazin, spor, ekonomi, yemek, politika gibi farklı kategorilerin yanı sıra gazeteler, haber ajansları, tv kanalları gibi diğer haber okuma uygulamalarında görmediğimiz kategoriler listeleniyor. Ekle seçeneğiyle ilgi alanınıza giren konularda içerik üreten kaynakları kolaylıkla ekledikten sonra kaynakların son içerikleri akışınıza düşmeye başlıyor.

İçerikleri gündem, son dakika ve popüler olmak üzere üç başlıkla ayıran Nabız’ın tek beğenmediğim yanı kendi haber kaynağımızı ekleme şansı sunmaması oldu. Uygulamanın kaynakları da gündemi takip etmek adına yeterli ancak bu seçenek te sunulmalıydı diye düşünüyorum.

YORUMLAR