Newspaper Toss

Newspaper Toss
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    14

  • Üretici

    Brutal Studio

Newspaper Toss, ilginç ve eğlenceli atmosferiyle dikkat çeken sürükleyici bir sonsuz koşu oyunu.

Newspaper Toss, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli fakat bir o kadar da zorlayıcı bir aksiyon oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda gazete dağıtmakla görevli karakterin görevini başarıyla yerine getirebilmesi için ona yardım etmemiz gerekiyor.

Pek de iyi niyetli olmayan bu karakter, gazetelerin arasına dinamit koyarak fırlattığı evlere zarar vermeyi amaçlıyor. Elbette her kötülüğün bir bedeli var. Yolculuğu boyunca karşısına çeşitli türlerde engeller çıkıyor. Hızlı reflekslerle bu engellerde sakınıp işimize devam ediyoruz. Bu esnada karşımıza çıkan altınları da toplamamız gerekiyor. Tüm bu işlere yoğunlaşmak çoğu zaman zor olabiliyor fakat oyunu zevkli kılan da bunlar.

Oyunda 100 bölüm bulunuyor ve bu bölümlerden elde edeceğimiz puanlarla bisikletimizi güçlendirebilme şansına sahibiz. Yapacağımız upgrade'ler daha iyi performans sergilememizi sağlıyor.

Boş zamanlarınızı keyifle geçirmek için oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu arıyorsanız Newspaper Toss'a göz atmalısınız.

YORUMLAR