Nose Doctor X: Booger Mania

Nose Doctor X: Booger Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nose Doctor X: Booger Mania ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz bir burun tedavi etme oyunudur.

Nose Doctor X: Booger Mania grafiklerine bakınca çocuklara hitap ettiğini düşündüren bir oyun. Fakat oyunu açtığınızda durumun böyle olmadığını anlıyorsunuz. Burunlarına tuhaf objeler kaçmış çocukları tedavi etmeye çalışıyoruz. Bu tarz bir oyunu kim oynamak ister yorumu okuyuculara bırakıyorum.

Oyunda kullanabilecğeimiz farklı türden araçlar mevcut. Burun yıkama aleti, tıraş makinesi, kancalar, çubuklar ve damlalıklar bu araçlar arasında yer alıyor. Öncelikle tıraş makinesiyle burun içindeki kılları kesmeli ve temizleme sıvısıyla burun boşluklarından gelen yeşil iğrenç sıvıyı temizlemeliyiz. Daha sonra çocuğun derdi neymiş onu öğrenip tedaviye başlamalıyız. Kulağa çok tuhaf geldiğini kabul etmek gerekiyor fakat oyun gerçekten de böyle.

Grafikler renkli, sade ve ortalama kaliteye sahip. En azından bir tarzı var ve bu tarzı başarıyla yansıtabiliyor. İlerideki hedefleriniz arasında kulak, burun, boğaz doktoru olmak varsa Nose Doctor X: Booger Mania size bu konuda bir referans noktası oluşturabilir.

YORUMLAR