Notability 5.21 (ios)

Notability

Notability
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    314

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Notability, Apple Editörleri tarafından seçilmiş Türkçe ve ücretsiz not alma uygulamasıdır.

Notability, iPhone ve iPad’inizde not almak için kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip bir uygulamadır. iCloud desteği sayesinde aldığınız tüm notlara dilediğiniz Apple cihazınızda erişme kolaylığı da sunan uygulama ile hızlı notlar alabilir, notlarınızı parola ile koruyabilir ve notlarınızı bulut hesaplarınıza kaydedebilirsiniz.

Ücretsiz ve popüler not alma uygulamaları arasında yer alan Notability, sunduğu araçlar ile diğer basit not alma uygulamalarından ayırılıyor. Karmaşık olmayan kullanıcı dostu arayüz ile gelen uygulama sesli, yazılı ve görüntülü notlar almanıza izin veriyor. Notlarınızı mürekkep kalemle yazarak, çizerek alabilir veya sesinizi kaydederek notlar alabilirsiniz. Arama kutusunu kullanarak aldığınız notlara zaman kaybetmeden ulaşabilir, dilerseniz filtreleme seçeneğini kullanabilirsiniz. Uygulamanın gelişmiş kelime işlemcisi notlarınızı kolayca şekilllendirmenize izin verir. Yazı tipini, stilini, rengini, boyutunu ayarlayabilir, not kağıdının rengini seçebilir, ister klavyeyi isterseniz de kalemleri kullanarak günlük notlarınız alabilirsiniz.

Türkçe dil desteği sunan uygulamanın en yeni özelliklerinden birisi de aldığınız notların Google Drive, Dropbox veya Box hesaplarınıza .pdf formatında otomatik olarak yedeklenmesi. Ayarlar – Otomatik Yedekleme sekmesinden bu özelliği kullanıma açabilirsiniz. Otomatik yedeklemenin haricinde iCloud desteği de uygulamanın diğer bir önemli özelliği. Varsayılan olarak kapalı olan bu seçeneği açtığınızda notlarınız iCloud hesabınıza aktarılıyor ve tüm Apple cihazlarınızdan notlarınıza kolayca ulaşabiliyorsunuz.

iPhone ve iPad’iniz için eksiksiz, ücretsiz ve Türkçe bir not alma uygulaması arıyorsanız Notability tam size göre.