Obslashin'

Obslashin'
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    16

  • Üretici

    Hashbang Games

Öyle bir Aksiyon RPG düşünün ki zindandaki rakipleri Fruit Ninja'da olduğu gibi çizeceksiniz. Obslashin' fark yaratan bir oyun tarzına sahip.

Bağımsız oyun üreticisi Hashbang Games tarafından yapılan Obslashin' isimli bu oyun aksiyon RPG ile Fruit Ninja bir araya geliyor. Diablo, The Binding of Isaac ve ilk The Legend of Zelda oyunları sizin ilgi alanlarınızı kapsıyorsa bu oyun sizi kısa bir süre içersinde esir edebilir. Oldukça bağımlı yapan bu oyunda savaşırken yönlendirdiğiniz karakter bir kedi. Karakterine yakışır bir zekayla haritada hızlı sıçramalarla saldırıp kaçan adamımızın görevi bölgesinde bulunan zindanı düşman yaratıklardan temizlemek. Yürüdüğünüz yol tehlikeli bir yol ve sadece ufak çerez yaratıklarla değil, bölüm sonu canavarlarıyla da mücadele etmeniz gerekiyor. Ücretsiz olarak sunulan oyunun tek eksi puanı uygulama içi satın alma fonksiyonlarına verilebilir. Günümüzdeki oyun algısında bu yönelim fazlasıyla popüler olup can sıkmaya başladı.

Oynanabilirliği oldukça başarılı olan Obslashin' size bulunduğunuz ortamda güzel bir kontrol hissiyatı sunuyor. Sürükleme eşlüğünde yaptığınız saldırılar, butonları olmayan bir cihaz için daha akıl kârı bir seçenek olarak sunulmakla kalmıyor, bu iş olabildiğince de güzel aktarılıyor. Aksiyon yüklü bu oyunun barındırdığı RPG unsurları da size aradığınız devamlılık itahını verecek özelliklere sahip. Rogue-like dungeon crawler oyunları sevenlere uyarımız olsun, zorlu anlar sizi bekliyor olacak.

ARTILAR

Uzun vadeli eğlence

Yenilikçi oyun yapısı

Ücretsiz

EKSİLER

Uygulama içi satın alma

YORUMLAR