OmniFocus 2 for iPad

OmniFocus 2 for iPad
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

OmniFocus 2 for iPad ile çalışma verimliliğinizi yükseltebilirsiniz

OmniFocus 2 for iPad kullanıcılara görev yönetimi ve görev takibi konularında yardımcı olan oldukça kullanışlı bir verimlilik artırma uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPad'lere ve iOS 8'e özel olarak geliştirilmiş bir uygulama olan OmniFocus 2 for iPad ile nerede oldursanız olun kolayca görevler oluşturabilirsiniz. OmniFocus 2 for iPad sayesinde oluşturduğunuz görevleri zaman, konum, kişi ve proje temelli olarak takip edebiliyorsunuz. Oldukça geniş bir kullanım alanı olan OmniFocus 2 for iPad'de dilerseniz iş hayatnızı, dilerseniz okul hayatınızı, dilerseniz ev işlerinizi düzene sokabilirsiniz.

OmniFocus 2 for iPad ile oluşturduğunuz görevlerin takibi için hatırlatıcılar ayarlayabilir ve bildirimler alabilirsiniz. Bu sayede tamamlanma süreleri yaklaşan görevler için OmniFocus 2 for iPad size bildirimler gönderir ve bu görevleri unutmanızı önler. Senkronizasyon desteğine sahip olan OmniFocus 2 for iPad'i iPhone telefonlarınız ve Mac bilgisayarınız ile aynı anda kullanabilir, farklı cihazlar arasında kesinti olmadan görevlerinizi takip edebilirsiniz. Uygulama bu yönüyle büyük bir esneklik kazanıyor.

OmniFocus 2 for iPad ile oluşturduğunuz görevlere resimler ve videolar ekleyebilmektesiniz. Böylece alışveriş listeleri, raporlar ve infografikler gibi önemli bilgileri görev notlarınızdan görüntüleyebilirsiniz.