OmniFocus 2 for iPhone

OmniFocus 2 for iPhone
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

OmniFocus 2 for iPhone ile çalışma verimliliğinizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz

OmniFocus 2 for iPhone kullanıcılara etkili bir görev yönetimi ve verimlilik artırma çözümü sunan bir mobil verimlilik uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar için geliştirilmiş özel bir arayüze sahip olan OmniFocus 2 for iPhone sayesinde iş, okul veya günlük hayatınızda yapacağınız işleri yönetmeniz ve takip etmeniz çok daha kolay bir hale geliyor. Uygulama sayesinde görevler oluşturabiliyor, bu görevleri proje, kişi, konum veya tarih bazlı olarak takip edebiliyorsunuz. OmniFocus 2 for iPhone sayesinde önemli bilgiler sürekli yanıbaşınızda yer alıyor. Toplantılarda görüşeceğiniz konu başlıkları, alışveriş listeleri, gün içinde yapılması gereken önemli işler parmaklarınızın ucuna taşınıyor.

OmniFocus 2 for iPhone görevleri gruplandırmanıza ve birbirleriyle ilişkilendirmenize imkan veriyor. Bu sayede belli bir projeyle ilgili görevleri bir araya toplayabiliyor ve daha kolay takip edebiliyorsunuz. Senkronizasyon desteği sunan OmniFocus 2 for iPhone uygulamasını iPad uygulaması ve Mac uygulaması ile aynı anda kullanabilir ve görevlerin takibini yapmaya farklı cihazlar üzerinden devam edebilirsiniz.

OmniFocus 2 for iPhone akıllı hatırlatıcıları ve bildirim sistemi sayesinde zaman açısından kritik hale gelen görevleri unutmanızı engelliyor. Ayrıca görev notlarınıza resimler ve videolar ekleyebiliyorsunuz.

YORUMLAR