One Touch Drawing 2.2.0 (ios)

One Touch Drawing

One Touch Drawing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One Touch Drawing, verilen noktaların üzerlerinden yalnızca birer kere geçerek hepsini birleştirmeniz gereken eğlenceli ve düşündüren bir iOS bulmaca oyunudur.

One Touch Drawing, neredeyse herkesin daha önce bir kez karşılaşmış olduğunu düşündüğüm eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Oyun yapısı oldukça basit olan bu oyundaki amacınız, tüm noktaların üzerlerinden yalnızca birer defa geçerek onları birleştirmek. Bu şekilde bölümleri tamamlayarak bir sonraki bölüme geçebiliyorsunuz.

Oynadıkça bağımlısı olacağınız oyunda usta olabilmek için epey vakit geçirmeniz gerekiyor. Çünkü oyundaki bölümler sandığınız kadar kolay geçilmiyor. Ufak aralarınızda beyin jimnastiği yaparak stress atmanızı sağlayacak oyunlardan biri olan One Touch Drawing bir çok ülkenin en iyi bulmaca oyunları kategorisinde yer alıyor.

Oyunda işlerinizi zorlaştıracak ve kolaylaştıracak bazı detaylar bulunuyor. Yol göstericiler, geçilmesi zorunlu sıralar ve üzerinden 2 kere geçebileceğiniz sıralar bunlara örnek. Oyunda elde ettiğiniz başarıyı Facebook ve Twitter üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak, küçük ve tatlı bir rekabet ortamı oluşturabilirsiniz.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz basit fakat eğlenceli bir bulmaca oyunu arıyorsanız, One Touch Drawing sizin için güzel bir tercih olabilir. Oyunu ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR