Order Up!! To Go

Order Up!! To Go
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Order Up!! To Go, iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir yemek yapma oyunu.

Order Up!! To Go yemek yapma oyunlarından keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimizi bu oyunu tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabiliyoruz.

Oyunda yetenekli bir aşçıyı canlandırıyoruz. Farklı restoranlarda göreve başlayıp birbirinden zahmetli yemekleri başarılı bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Oyunda yer verilen grafikler gerçekten bu tarz bir oyunda bulabileceğimizin en iyisi. Bu kategoride birçok oyun incelememize rağmen bu kalitede grafik sunan başka bir yemek yapma oyunu bir veya iki tane ya vardır ya da yoktur.

Grafik kalteisine ek olarak oyunda gelişmiş bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Mutfağımızda yangın çıktığında hemen söndürmek için iyi çalışan kontrollere ihtiyacımız var değil mi? Değinmişken devam edelim; oyunda sadece yemek yapmıyoruz. Mutfağımızın düzenini sağlamakla da görevliyiz. Ara sıra gelen sağlık görevlilerini de mutfağımızın hijyen konusunda hiçbir eksiği olmadığına ikna ettikten sonra yemek yapmaya devam edebiliriz.

Bana kalırsa Order Up!! To Go, yemek yapma oyunları arasında daha iyi yerlere gelmeyi hak ediyor. Bugüne dek bu kadar ayrıntılı bir yemek yapma oyunu test etmemiştik. Siz de bu türden keyif alıyorsanız Order Up!! To Go’yu denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR