Orderly 2.8 (ios)

Orderly

2.8
Orderly
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Orderly, hatırlatıcı, görev yöneticisi ve yapılacak listesi hazırlama gibi özellikleri ile en büyük kişisel yardımcılarınızdan biri olmaya aday olan iOS uygulaması.

Orderly, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz en şık ve modern tasarıma sahip yapılacak listesi hazırlama uygulaması. Sadece liste hazırlamak ile sınırlı olmayan uygulama, hatırlatıcı ve görev yöneticisi gibi özellikler sayesinde adeta size kişisel asistanlık sunuyor diyebilirim.

Apple Store üzerinde yüzlerce ücretsiz alternatifi olmasına rağmen verdiğiniz parnaın farkını hissetmenizi sağlayan Orderly, henüz yeni ve oldukça etkileyici bir uygulama.

Özellikle günlük yaşantısında çok yoğun olan kişilerin tercih edttiği yapılacaklar listesi hazırlama uygulamaları, market alışverişlerinizi, pazardan alacaklarınızı, akşam eve döndüğünüzde yapmanız gerekenleri, tatil planlarınızı ya da benzeri şekilde listelenerek yapılabilecek her şeyi kaydederek düzenli olarak kontrol etme imkanı sunuyor. Diğer uygulamalardan farklı olarak eklediğiniz listeler için hatırlatıcı da eklemenizi sağlayan Orderly, böylelikle markete gitmeniz gerektiğinde unutmamanızı sağlıyor.

Yapılacaklar listesi dışında iş veya kişisel olarak yapmanız gereken görevleri de kaydetmenizi sağlayan uygulama, içerisindeki tüm bilgilerini çok güzel ve kolay erişebilecek şekilde organize ediyor. Böylece yapmanız gereken her şeyi bir kaç parmak dokunuşu ile kontrol edebiliyorsunuz.

Eğer profesyonel olarak kullanabileceğiniz tasarımı şık ve kullanımı kolay bir yapılacak listesi hazırlama uygulaması arıyorsanız, Orderly uygulamasını satın alarak iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabilirsiniz.