Order's Up 1.0 (ios)

Order's Up

1.0
Order's Up
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Order's Up mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Order's Up kısa sürede bağımlılık yapan ve her yaştan oyun severe hitap eden bir mobil restoran oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Order's Up'da ünlü bir fast food zincirine bağlı bir restoranda çalışan bir kasiyerin yerine geçiyoruz. Biz kasanın başında beklerken müşteriler akın akın içeriye giriyor ve siparişlerini sıralıyorlar. Bize düşen görev ise müşterilerin beklememesini sağlamak ve siparişleri alarak zamanında teslim etmekte.

Order's Up'ta basit ve oldukça eğlenceli bir oyun sistemi mevcut. Oyunda müşteriler restorana girdiklerinde kafalarının üzerinde çıkan bulutta sipariş vermek istedikleri yiyecekler beliriyor. Bizim yönettiğimiz kasiyerin altında ise restoranda satılan yiyecek seçenekleri yer alıyor. Müşterilerin kafalarının üzerindeki yiyeceklere göre aşağıdan uygun yiyeceği seçiyoruz ve müşteri kasaya varmadan siparişi tamamlamaya çalışıyoruz.

Oyun boyunca doğru siparişler alarak para kazanıp başka restoranlar satın alabiliyoruz. Restro tarzda bir görünüme sahip olan Order's Up vakit öldürmek için ideal bir seçim olabiliyor. 

YORUMLAR