Papa Pear Saga 1.1.2 (ios)

Papa Pear Saga

Papa Pear Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    27,392

  • Üretici

    King.com

Papa Pear Saga oldukça eğlenceli bir bulmaca oyunudur

Papa Pear Saga mobil ve Windows versiyonları milyonlarca kullanıcı tarafından keyifle oynanan Candy Crush Saga'nın yapımcısı King.com tarafından yayınlanan yeni bir bulmaca oyunudur.

Ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerimiz üzerinde oynayabileceğimiz bir iOS oyunu olan Papa Pear Saga bize oldukça eğlenceli bir tecrübe sunuyor. Papa Pear Saga'da Papa Pear'ı fırlatarak havada asılı olan meyveler, çılgın biberler ve fındıklar gibi öğelerin üzerinde zıplatıyoruz ve alt taraftaki kavanozlara doğru Papa Pear'ı gönderiyoruz. Papa Pear'ı ne kadar çok zıplatırsak o kadar çok puan kazanıyoruz. 

Papa Pear Saga oldukça kolay bir şekilde oynanabiliyor. Fakat oyunda ustalaşabilmek için dikkatli bir şekilde hesap yaparak atışlarımızı ona göre gerçekleştirmeliyiz. Papa Pear Saga'da 100'ün üzerinde bölüm yer alırken maceralarımız bizi Meyve Ormanları ve Yüce Piramitler gibi farklı mekanlara taşıyor.

Papa Pear Saga'nın grafikleri oldukça renkli ve neşelidir. Görsel olarak tatmin edici bir kalite sunan oyunda bölümleri geçtikçe yeni öğelerin kilidini kaldırabiliyoruz. Bunun yanında bölümler esnasında bonus güçlendirmeler sayesinde oyunun akışını da değiştirebiliyoruz. Papa Pear Saga'nın bir diğer güzel yönü eğer oyunun Facebook versiyonunu da oynuyorsanız size mobil oyun ve Facebook versiyonu arasında sekronizasyon imkanı sunmasıdır.

Not: Papa Pear Saga ücretsiz olarak oyananabilmektedir. Fakat ekstra can veya hamle gibi öğeler ödeme yapılarak satın alınabilmektedir.

YORUMLAR