Party Hard 1.0 (ios)

Party Hard

1.0
Party Hard
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Party Hard mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir suikast oyunudur

Party Hard eğer heyecan dolu anlar yaşayabileceğiniz bir suikast oyunu oynamak isterseniz kaçırmamanız gereken bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Party Hard'da hunharca parti yapan komşuları tarafından gecenin 3'ünde uyandırılan bir adamın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız gecenin köründe tatlı uykusundan uyandırıldığı için polisi aramak yerine cinnet geçiriyor ve eline pıçağını alarakbütün komşularını ortadan kaldırmaya karar veriyor. Üstelik tek bir partiyle de yetinmiyor, Amerika çapındaki bütün partilere giderek gürültücü insanları avlamaya başlıyor.

Party Hard adrenalin dolu bir oynanışa sahip. Oyundaki temel amacımız varlığımızı belli etmeden parti sakinlerini birer birer ortadan kaldırmak. Bizi birine suikast yaparken gören parti sakinleri polisi arayabiliyorlar ve etrafı ayağa kaldırabiliyorlar. Bu nedenle her adımımızı düşünerek atmalıyız. Oyundaki tek silahımız bıçağımız da değil. Partideki içkiye zehir atabiliyor, elektrik tesisatıyla oynayarak insanların çarpılmasını sağlayabiliyor, hatta insanların üzerine at salarak üstlerinden geçmesini sağlayabiliyoruz.

Party Hard göze hoş görünen retro tarzda grafiklere ve oyunun havasını tamamlayan retro müziklere sahip. Eğer oyun hakkında fikir sahibi olmak isterseniz bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğiniz bu demo sürümüne göz atabilirsiniz:

ARTILAR

Yaratıcı suikast seçenekleri

Başarılı retro hava

Heyecanlı oynanış

EKSİLER

YORUMLAR