Peek Calendar 1.0.9 (ios)

Peek Calendar

Peek Calendar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Peek Calendar, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz şık, sade ve kullanımı kolay bir takvim uygulamasıdır.

Peek Calendar, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz en iyi takvim uygulamalarından biri olarak, basit yapısı ile bir çok kullanıcının dikkatini çekmeyi başaran etkileyici bir takvim uygulamasıdır.

Hızlı ve pratik bir takim uygulaması olan Peek Calendar, kullanıcıların etkinlik, görev ve diğer işlerinizi kolayca yönetebilmesi için geliştirilmiştir. Etkileyici bir görünüme sahip olan uygulamanın arayüzü son derece şık ve modern. Bir takvim uygulaması üzerinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gerekli fonksiyonlara sahip olan uygulamada, fonksiyonların hepsine arayüz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Özellikler:

  • Hızlı ve kolayca etkinlik ekleme
  • Etkinliklerin başlama ve bitiş saatlerini belirleme
  • İhtiyaçlarınız doğrultusunda etkinlikleri düzenleme
  • Alarm
  • Rahat kontrol ve kullanım

Peek Calendar uygulaması pek çok farklı şekilde kişiselleştirilebilir bir takvim uygulamasıdır. Temasını, renklerini, ses ve titreşim efektlerini kendi zevklerinize göre düzenleyerek uygulamayı tamamen kişiselleştirebilirsiniz.

Pratiklik ve hız sizin için bir takvim uygulaması üzerinde olması gereken özelliklerin başında geliyorsa, Peek Calendar'ı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR