Photo Guard 1.2 (ios)

Photo Guard

1.2
Photo Guard
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo Guard, mobil cihazlarınızı elinizden alarak fotoğraflarınıza bakan arkadaşlarınız ve aile bireylerine karşı önlem alabilmeniz için geliştirilen yararlı bir fotoğraf şifrelem uygulamasıdır.

Photo Guard, özel yaşantınıza ait fotoğraflarınızı meraklı kişilerden uzakta ve güvende tutabilmenizi sağlayan yararlı bir iOS şifreleme uygulamasıdır.

Uygulama fotoğraflarınızı son derece başarılı bir şekilde koruyarak, belirlediğiniz ekran kilidini doğru bir şekilde girmeden giriş yapmanız engeller. Fotoğrafları sadece korumakla kalmayan Photo Guard, fotoğraflarınıza erişmek isteyen kişilerin fotoğraflarını çekerek kim olduğunu görmenizi sağlıyor. Bu şekilde arkadaş ve aile bireylerinizi cihazınız üzerindeki fotoğraflara erişmeye çalışmaması için uyarabilirsiniz.

Photo Guard, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz en iyi fotoğraf koruma uygulamalarından biri olması dışında fotoğraflarınızın yönetimini de yapmanızı sağlamaktadır. Bu nedenle fotoğraf galerinizi düzenlemek için başka bir uygulama kullanmaya ihtiyacınız yoktur. Kolayca özel albümler oluşturabilir, yönetebilir, fotoğraf görüntüleyebilir ve fotoğraflarınızı arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Özellikler:

  • Tüm fotoğraflarınızı uygulama içerisinde güvenli bir şekilde koruma
  • Ekran kilidi ile eğlenceli şifreleme
  • Fotoğraflarınıza erişmek isteyen kişilerin fotoğraflarını çekme

Ücretli bir uygulama olmasına rağmen özel yaşantınıza ait fotoğraflarınıza kimsenin erişememesini sağlayan Photo Guard'ı satın alarak iPhone ve iPad'leriniz üzerinde denemenizi tavsiye ederim.