Pınar Su Sipariş 2.0 (ios)

Pınar Su Sipariş

2.0
Pınar Su Sipariş
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pınar Su Sipariş ile mobil cihazınızdan zahmetsizce su siparişi verebilirsiniz.

Pınar Su Sipariş, sistemde kayıtlı adreslerinizden birini seçerek en yakın bayiden dilediğiniz gün ve saatte sipariş verebileceğiniz bir mobil uygulama. Konumunuzu tespit ederek yakınınızdaki bayileri listeleyen uygulama ile Pınar 0,5 litre pet şişe ürününden 0,33 litre cam şişeye, 19 litre damacanadan 5 litre cam damacanaya kadar her duruma yönelik hazırlanmış ürünlerin siparişini verebilirsiniz.

iPhone’unuzda kullanabileceğiniz Pınar Su Sipariş uygulaması ile suyunuz sizin belirleyeceğiniz saat ve tarih aralığında kapınıza kadar gelmektedir. Siparişlerinizi hızlı bir şekilde sepetinize ekleyebilir, siparişinizi düzenleyebilir, siparişinize not dahi ekleyebilirsiniz.

Pınar Su Sipariş ile sipariş verebilmeniz için sisteme kayıtlı olmanız gerekmektedir. Sipariş seçeneğini kullanarak telefon numaranız ile adres bilgilerinizi girmeniz durumunda aktivasyon tabletinde bulunmuş oluyorsunuz. Kısa sürede de kaydınız gerçekleştiriliyor. Kaydı tamamladıktan sonra dilediğiniz bayiden sipariş verebilirsiniz.