PlainText 2

PlainText 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PlainText 2, iOS kullanıcılarının kullanabileceği en iyi ve ücretsiz not alma uygulamalarından bir tanesidir.

AppStore üzerinde kullanabileceğiniz yüzerce not alma uygulaması bulunmaktadır. Her birinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Plain Text 2'de bu uygulamalardan bir tanesidir. Uygulamanın en ilgi çeken özelliği ise oldukça sade tasarlanan arayüzüdür. Etkileyici özellikleri ile birlikte kullanıcılara rahat bir kullanım sunan Plain Text 2, kullanıcıların istediği an düşüncülerini kolayca not almasını sağlamaktadır.

Hızlı ve rahat bir şekilde not almanızı sağlayan uygulama, aldığınız notları DropBox ve iCloud üzerinde yedeklemenizi de sağlamaktadır. Cihazınızı DropBox ve iCloud ile senkronize ederek online bir şekilde notlarınızı anlık senkronize edebilirsiniz. Kullanıcıların yeni dosyalar oluşturmasına imkan sağlayan uygulama, notlarınızı organize etmenizi kolaylaştırıyor. Eğer aldığınız notlar sizin için önemliyse ve diğer kişilerin görmesini istemiyorsanız, Plain Text 2 ile şifrlei koruma ekleyebilirsiniz.

Not alırken farklı yazı türleri kullanarak en çok hoşunuza giden yazı türünü kullanabilirsiniz. Notlar üzerinizde kullandığınız farklı yazı türleri sayesinde notlarınızı ayrıştırmanız sizin için çok daha kolay olacaktır.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz etkileyici ve gelişmiş özelliklere sahip bir not alma uygulaması arıyorsanız, Plain Text 2'yi iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR