Pod Calendar 2.70 (ios)

Pod Calendar

Pod Calendar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pod Calendar uygulamasını kullanarak etkinliklerinizi ve hatırlatıcılarınızı daha iyi bir şekilde organize edebilirsiniz.

Pod Calendar uygulamasını kullanarak çeşitli etkinliklerinizi ve planlarınızı iOS cihazlarınızdan kolayca organize edebilirsiniz.

Oldukça başarılı bir takvim uygulaması olarak öne çıkan Pod Calendar, basit ve etkili bir kullanıcı arayüzü sunarak tüm planlarınızı kolayca yönetme imkanı sunuyor. iCloud, Google, Exchange ve daha birçok uygulama desteği sunan Pod Calendar uygulamasında, günleri ve ayları sezgisel bir görünüm ile görüntüleyebiliyorsunuz.

Etkinliklerinizi tek ve birleşik bir görüntüyle sizlere sunan uygulamada, yeni etkinliklerinizi de hızlı bir şekilde ekleyebiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen Pod Calendar uygulamasında, Facebook, Google vb. uygulamalardaki takvimlerinizi de ekleyerek tek bir platformdan tüm takvimlerinizi görüntüleme imkanına sahip olabilirsiniz. Oluşturacağınız etkinliklerin tarih, saat ve not gibi temel bilgilerinin yanında kişi ve fotoğraf ekleme seçenekleri de sunan Pod Calendar uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR