Primal Legends 1.608 (ios)

Primal Legends

Primal Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Primal Legends, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir online strateji oyunudur.

Primal Legends, birbirinden güzel dinamikleri bir araya getirerek oluşturulmuş harika bir online strateji oyunu. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, ordunuzu kurarak herhangi bir düşmanın karşısına çıkıyor ve onu alt etmeye çalışıyorsunuz. Çeşitli oyunların bir karışımı olan Primal Legends'e dilerseniz biraz daha yakından bakalım. 

Değişik kategorilerden hatırladığımız 3'lü eşleştirme oyunları ve kart oyunlarının bir karışımı olan Primal Legends, enfes bir oyun deneyimi sunmasıyla beni etkiledi diyebilirim. Göze hoş gelen grafikleri ve kolay öğrenebileceğiniz yapısıyla dikkat çeken oyun, gerçek zamanlı player versus player düellolar şeklinde gelişiyor ve rakiplerinizi yenerek en güçlü orduyu inşa etmeye çalışıyorsunuz. Uzmanlaşmanın zor olduğu bu oyunda epeyce vakit geçireceğinizi düşünüyorum, zira bağımlısı olacağınız türden mücadelelere girişiyorsunuz. Bir arenada geçen bu mücadelelerde rakibinizin üstte yer alan HP'sini 0'a indirmeniz gerekiyor. Dolayısıyla doğru strateji yaparak ilerlemeli ve hamlelerinizi ona göre ayarlamalısınız. 

Primal Legends'ın tamamen ücretsiz olduğunu belirtmekte fayda görüyorum. Diğer yandan eğer oyunda bazı eşyalara ulaşmak isterseniz belirli bir ücret ödeyerek onları da satın alabilirsiniz. İyi bir oyun deneyimi yaşamak isteyen oyunsevere Primal Legends'ı indirmelerini öneririm. 

YORUMLAR