Primo Do 1.6 (ios)

Primo Do

1.6
Primo Do
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Primo Do, iOS kullanıcılarının günlük, haftalık ve aylık görev yönetimlerini yapmak için kullanabileceği efektir araçlardan bir tanesidir.

Primo Do, iOS cihazlar üzerinde kullanabileceğiniz kullanışlı bir görev yönetimi uygulamasıdır. Oldukça modern ve şık bir tasarım sahip olan uygulama ile kolayca görevler ekleyebilir ve varolan görevlerinizi kontrol edebilirsiniz. Diğer karışık görev yönetimi uygulamalarının aksine Primo Do, sade ve kullanımı kolay olarak tasarlanmıştır.

Yapmanız gereken tüm görevleri bir kağıt ve kalem ile yazmak sizin için zor olabilir. Ayrıca bu iş yerinizdeki veriminizi de oldukça düşürür. Görev yönetimini mobil cihazlarınız üzerinde gerçekleştirmeniz için geliştirilen yüzlerce uygulamadan biri olan Primo Do, görev yönetimi işlemlerini kolayca ve vakit kaybetmeden düzenlemenizi sağlıyor.

Kullanımı kolay bir çok özellik ile birlikte gelen Primo Do, kullanıcıların görevlerini yönetmelerini, hatırlatıcılar eklemelerini, görevlerini etiketlemelerini, önem sırası belirlemelerini ve görevlerin yapaılması gereken son tarihleri eklemesini sağlamaktadır. Bu işlemler dışında listeler oluşturabilir ve görevlerinize ufak notlar ekleyebilirsiniz. Ayrıca hazırlayacağınız günlük, haftalık ve aylık görevler sayesinde düzenli olarak yaptığınız işler için tekrar farklı görev oluşturmak zorunda kalmayarak zaman tasarrufu yapabilirsiniz.

20 farklı renge sahip teması bulunan Primo Do, kullanıcıların uygulamayı kişiselleştirebilmesini sağlamaktadır. Uygulamanın sahip oldu sesli hatırlatıcı özelliği ise görevlerinizi hiç bir zaman unutmamanızı sağlamaktadır. Ek olarak oluşturmuş olduğunuz görev listeleri için şifre belirleyebilir ve böylelikle sizin dışınızdaki kimsenin görevlerinizi görmemesini sağlarsınız.

Ofisinizdeki işlerinizi efektif olarak yöneterek hem verimliliğinizi arttırmak hem de zaman tasarrufu sağlamak istiyorsanız Primo Do uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR