Protect The Tree 2.5 (ios)

Protect The Tree

2.5
Protect The Tree
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Protect The Tree, iPhone ve iPad'de ücretsiz oynanabilir kule savunma oyunu.

Protect The Tree, hem iPhone hem de iPad’de keyifle oynayacağınız sürükleyici bir kule savunma oyunu. Stratejinizi sürekli değiştirerek ilerleyebileceğiniz oyunda dünyada yaşamını sürdüren son ağacı korumaya çalışıyorsunuz.

Bizleri yeşil alanların yok denecek kadar az olduğu, tek bir ağacın yaşamını sürdürdüğü bir dünyanın içerisine alan strateji oyununda 7 özelleştirilebilir silah ve askerlerden oluşan ordunuzla savunma yapıyorsunuz. Tek bir noktadan gelen ancak gerek hava gerekse de kara gücünü kullanan düşman birlikleri topraklarınıza gömmek için oldukça uğraş vermeniz gerekiyor. Tek dokunuşla üretebildiğiniz silahlarınızı, yönetiminizdeki orduyu stratejik bölgelere yerleştirmeniz önem arz ediyor. Oyunda savunma hattını ne kadar önde kurarsanız o kadar kısa sürede zaferi tadıyorsunuz.

Her güncellemeyle yeni silah ve özelliklerin eklendiği oyunda silah ve askerlerinizi dilediğiniz noktalara çekemiyorsunuz. Sadece yeşil alanlara belli bir bölge içerisine birliklerinizi almalısınız. Öte yandan oyuna başladığınızda dahi para sıkıntısı çektiğinizden silah üretirken, askerlerinizi çağırırken iki kere düşünüyorsunuz. Bu noktada strateji gücünüzü konuşturmalısınız.

YORUMLAR