Quick Drafts 2.1 (ios)

Quick Drafts

2.1
Quick Drafts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Quick Draft akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz bir not alma ve hatırlatıcı oluşturma uygulamasıdır.

Quick Draft tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz kapsamlı ve pratik özellikleriyle dikkat çeken bir not alma ve hatırlatıcı oluşturma uygulaması.

Günlük hayatın yoğun temposunda bazen yapmamız gereken görevleri unutabiliyoruz. Klasik not alma yöntemleri de bu konuda ne yazık ki bir noktaya kadar yardım sağlıyor ve tüm beklentilerimizi karşılamakta zorlanıyor.

Quick Draft ise tam bu noktada devreye giriyor ve kullanıcıların farklı görevleri aynı yerde toplayarak kaydedilen bu görevleri düzenli bir şekilde takip etmelerini sağlıyor. Uygulamanın en iyi yanlarından bir tanesi Dropbox, Evernote ve takvim uygulamalarıyla senkronize bir şekilde çalışması. Bu sayede Quick Draft ile oluşturduğunuz listelerinizi bu servisler ile paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı çalıştırdığımızda sade ve göze hoş gelen renklerle tasarlanmış bir arayüzle karşılaşıyoruz. Tüm fonksiyonlar bu arayüzde düzenli bir şekilde listelenmiş. Kısa sürede tüm özellikleri kavrayabiliyor ve uygulamayı sorunsuzca kullanmaya başlayabiliyoruz. İkonlar ve altlarındaki açıklamalar gayet yeterli.

Eğer günlük hayatınızda kullanabileceğiniz pratik bir ajanda uyuglaması arıyorsanız Quick Draft işinizi fazlasıyla görecektir.

YORUMLAR