Quit It Lite 3.1 (ios)

Quit It Lite

3.1
Quit It Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Quit It Lite sade bir arayüze sahip faydalı bir uygulamadır. Sigara bırakmak isteyenler için adeta bir rehber niteliği taşıyor.

Quit It Lite sigarayı bırakmak isteyenler için geliştirilmiş ücretsiz bir uygulamadır. Quit It Lite adından da anlaşılacağı gibi uygulamanın ücretsiz versiyonudur. Eğer memnun kalırsanız ekstra ücret verip daha fazla özellik içeren tam sürümüne geçebilirsiniz.

Uygulama kişisel amaçlarınıza ulaşmanız konusunda yardımcı olmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Bu sebeple kaç gündür sigara içmediğinizden, bu süre zarfında ne kadar para tasarrufu yaptığınıza kadar uzanan geniş bir skalada elde ettiğiniz faydaları da göstermekte. Uygulamayı kullanarak kendinize kişisel hedefler seçebilirsiniz. Bu hedeflerinizi sayaçlar ile kolayca kontrol edebilirsiniz.

Quit It Lite son derece sade ve şık görünen bir arayüz ile sunuluyor. Kontrol etmek isteyebileceğiniz tüm bilgiler sade arayüzde düzenli bir şekilde sunulmakta. Eğer sigara içiyorsanız ve bu durumun gelecekte sağlığınıza olan zararını minimuma indirmek istiyorsanız yavaş yavaş bırakmakta fayda var. Quit It Lite bu amaçla kullanabileceğiniz iyi bir uygulama.

YORUMLAR