Race Kings 1.20 (ios)

Race Kings

Race Kings
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Race Kings, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz AAA kalitesinde yarış oyunu.

Race Kings, iPhone ve iPad’de ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi drift yarışı oyunu. Görsellik, ses, oynanış, atmosfer, içerik… Her yönüyle Need For Speed ile yarışacak düzeyde bir yapım karşımızda. Üstelik ücretsiz ve de 1GB altı boyuta sahip.

Mobilde konsol kalitesinde grafikler sunan çok sayıda araba yarışı oyunu yok. Tamamen gerçek oyunculara karşı yarışma fırsatı veren Race Kings’de sadece drift yarışları düzenleniyor. Profesyonellik isteyen drifti gerçeğe oldukça yakın şekilde deneyimlediğimiz yarış oyununda her yarış öncesinde anahtarımızın alınacağı söyleniyor. Gaza getiren kısa süreli diyalogun ardından yarış başlıyor. Başlangıçta tek başınıza yarışıyor, oynanış stilini öğrenmeye çalışıyorsunuz. Eğitim bölümünü tamamladığınızda yarışa hazır olduğunuz söyleniyor ve rakipleriniz gelmeye başlıyor. Rakiplerinizin yapay zeka değil sizin gibi, sizin kadar iyi yarışan kişiler olduğunu hatırlatayım.

Oyundaki araba seçeneklerinden bahsedecek olursam; Dünyanın en büyük markalarından efsane spor arabalar garajda sizleri bekliyor. Hepsi lisanslı, gerçekten modelleme harikası, son derece çekici duran arabaları elbette yükseltebiliyorsunuz.