Race Or Die 2

Race Or Die 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Race Or Die 2, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz basit ama eğlenceli bir iOS oyunu.

Race Or Die 2, ister arkadaşlarınız isterseniz de diğer online oyuncular ile yarışabileceğiniz ücretsiz bir iOS araba yarışı oyunu. Kendi arabanızı seçip hem modifiye yaabiliyor hem de arabanızı güçlendirebiliyorsunuz. Bu sayede yarışlarda daha güçlü rakiplerinizi yenebiliyorsunuz.

Kendi takımınızı kuracağınız oyunda yarış kazandıkça saygınllık kazanıyorsunuz. Bu sayede rakipleriniz de sizin ne kadar güçlü olduğunuzu anlayabiliyorlar. Oyunda verilen görevler oldukça tehlikeli ve sürat yapmadan tamamlayacağınız görevler de bulunuyor.

Grafiklerinin çok iyi olmamasının sebeplerinden bir tanesi eski ve düşük donanımlı cihazlara hitap eden bir oyun olması. Bu yüzden oyundan yeni nesil oyunlardaki HD grafik kalitesini beklemeyin. Yine de oyunu oynarken kendinizden geçebiliyorsunuz.

Araba yarışı oyunu dışında uygulama içerisinde oynayabileceğiniz 5 farklı gazino oyunu bulunuyor. Bu oyunlar ile de keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. Eğer araba yarışı oyunları oynamayı seviyorsanız Race or Die 2'yi mutlaka indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR