Radio Adidas Originals

Radio Adidas Originals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,580

  • Üretici

    Adidas

Radio Adidas Originals mobil uygulamasıyla house, disco, electro-pop, indie-rock türlerindeki en yeni şarkıları iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarından dinleyebilirsiniz.

Adidas'ın radyo istasyonu Radio Adidas Originals, yeni nesil şarkıcıları ve akımları takip etmektan hoşlanan müzik severlere hitap ediyor. Kaliteli tarzıyla hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine erişen radyo elektronik müzik, house, disco, electro-pop, indie-rock, downtempo ve lounge gibi pek çok müzik tarzından setlere ve en yeni isimlere yer veriyor.

Radio Adidas Originals sadece bir radyo dinleme servisi olarak hizmet vermiyor. Aynı zamanda müzik haberleri ve etkinlikleri, ropörtajlar ve Adidas'ın yeni ürünleri de bu sayfadan takip edilebilir. Sayfa üzerinden gerçekleştirilen sosyal medya kampanyalarına katılarak hediye ürün de kazanabilirsiniz.

iPhone, iPad ve iPod Touch için geliştirilen uygulama içerisinden Adidas mağazalarının iletişim bilgilerine erişebiliyorsunuz. "all Puzzle" bölümüyse size hediyeler kazandırabilecek bir eş bulma oyunu.

YORUMLAR