Railroad Crossing

Railroad Crossing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Railroad Crossing her ne kadar simülasyon oyunu olarak lanse edilse de aslında o bir beceri oyunu.

Railroad Crossing iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur. Fakat bu oyun marketteki diğer simülasyon oyunlarından epey farklı bir yapı içeriyor.

Oyunda toplamda 28 farklı görev var ve bu görevler bu tarz bir oyundan beklendiği gibi kolaydan zora doğru sıralanmış. Başarılı olmak için yapmamız gereken şey ise karşıdan karşıya trenlere çarpmadan mümkün olduğunca fazla araba geçirmek. Elbete bunu başarması hiç de kolay olmuyor zira süre faktörü mevcut. Belli bir süreye sahip olduğumuz için hem çok hızlı hareket etmeli hem de tedbirli olmalıyız. Bu bakımdan Railroad Crossing öğrenmesi son derece kolay olan fakat ustalaşması zaman alan bir oyun.

Eğer 28 görev içeren hikaye modundan sıkılırsanız sonsuz modda da oynayabilirsiniz. Bu modda adından da anlaşılacağı gibi sınır olmadan mümkün olduğunca fazla arabayı karşıdan karşıya geçirmeye çalışıyoruz. Orijinal bir müzik kullanan Railroad Crossing oyunseverlere hem eğlenceli hem de stresli bir deneyim sunuyor. Beceri ve simülasyon karşımı bir oyun olarak niteleyebileceğimiz Railroad Crossing türü sevenler tarafından mutlaka denenmesi gereken oyunlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR