Range Shooter 1.0 (ios)

Range Shooter

1.0
Range Shooter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Range Shooter, ateş etmedeki üstün yeteneğinizi gösterebileceğiniz iOS oyunlarından biri.

Range Shooter, hem iPhone hem de iPad’de ücretsiz olarak oynayabildiğimiz orta seviye kalitede görsellere sahip birinci şahıs nişancı diğer deyişle fps oyunu ve cihazda fazla yer kaplamıyor.

Birinci şahıs kamera açısından oynadığımız ateş etme oyununda hem tekil hem de çoklu oyuncu modu seçeneği bulunuyor. Tekli modda da süre sınırlı, görevler, meydan okumalar, hayatta kalma ve daha nice heyecanlı seçenek bulunuyor. Hepsinin ortak yanı ateş etmedeki üstün yeteneğimizi ortaya çıkarmaları.

Tabancadan keskin nişancı tüfeğine birçok silahı kullanmamıza izin veren oyunda ilerledikçe silahlarımızı upgrade etmemiz gerekiyor. Hasar verme, mermi kapasitesi, hassasiyet, ateş hızı gibi oyun içi performansı etkileyici unsurları yenilemek ilk başlarda önemli olmasa da oyunun ilerleyen dakikalarında daha zorlu bölümlerin gelmesiyle zorunluluk halini alıyor.

Oyunun kontrol sistemi oldukça basit. Hedefini vurmak için farklı noktalardaki dokunmatik hafif silik butonları kullanıyoruz veya cihazımızla şekilden şekile giriyoruz.

YORUMLAR