Rdio Music

Rdio Music
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazınız için ücretsiz bir müzik oynatıcı arıyorsanız Rdio Music makul bir seçenek olarak ön plana çıkıyor.

Sürekli olarak müzik dinleyenler için mobil cihazlarda bu altyapıyı sağlayacak güçlü bir iOS uygulaması olan Rdio Music ile 32 milyondan fazla müziğe direkt olarak ulaşım şansı yakalıyorsunuz. Kendinize ait bir radyo istasyonunuz olsun istiyorsanız bu uygulamayı kullandıkça beğenilerinizi öğrenen ve size ona göre öneriler çıkartan algoritmalar ile istediğiniz tarzı radyoda yakalamış gibi dinleyip büyüleneceksiniz. Arkadaşlarınızı da ekleyebildiğiniz Rdio Music ile müzik zevkine güvendiğiniz insanların dünyasını keşfetmeniz de mümkün.

Ücretsiz olarak sunulan hizmetler arasında sanatçı adı, albüm ismi, müzk türü ve arkadaşlara yönelik arama sonuçlarından müzik önerileri ve oynatma listeleri çıkıyor. Bununla birlikte uygulamanın kendisi de size öneriler sunuyor. Böylece dünyada sevilerek dinlenen trend parçaları da takip etmeniz kolaylaşıyor.

İstediğiniz müziklere hızlıca erişmenizi sağlayan Rdio Music ile iyi bir çözüm yakalama olasılığınız çok yüksek. Ücretsiz olan bu uygulama ile ilginizi çekecek birçok özellik sizi mutlu edecektir. Sizden herhangi bir ücret talep etmeyen bu uygulama sizin onu keşfetmenizi bekliyor.