React Reaction Game

React Reaction Game
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

React Reaction Game, ne kadar hızlı tepkiler verebildiğinizi ölçmek ve geliştirmek için oynayabileceğiniz eğlenceli bir iOS oyunu.

React Reaction Game, adından da anlayacağınız üzere bir iOS reaksiyon oyunu. Ne kadar güçlü reflekslerinizin olduğunu görebilmek için oynayacağınız oyunu iPhone ve iPad'lerinize yükleyebilmek için satın almanız gerekiyor.

Ücretli olmasına rağmen düşük fiyatı nedeniyle tercih edebileceğiniz oyunlardan bir tanesi olan React Reaction Game içerisinde tepki sürenizi ölçebilen bir çok farklı oyun bulunuyor. Tek tip olmadığı için farklı yöntemlerle reaksiyon sürenizi geliştirmenizi sağlayan oyunda oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Özellikle çok güçlü reflekslere sahibim ve baskı altında olsam bile şaşırmam diyenlerin denemesi gerektiğini düşündüğüm oyun, düşüncelerinizi tersien çıkarabilir çünkü gerçekten zaman zaman doğru ve zamanında tepki verebilmek zor oluyor.

Verilen görevleri yerine getirmeniz gereken oyunda tüm oyunları başarılı bir şekilde tamamlayabilirseniz, gerçekten güçlü reflekslere sahip olduğunuzu gösterebilirsiniz. Eğer eksikleriniz varsa zamanla oynayarak daha da gelişmiş refleksler kazanabiliyorsunuz.

Oyunda gösterdiğiniz reaksiyon başarısına göre oyun hızı gititkçe artıyor. Böylelikle tepkilerinizin ne kadar güçlü olduğunun limitlerini görebiliyorsunuz. Elbette hız çok fazla ilerlediğinde bir noktadan sonra yapabilmeniz imkansız hal alıyor.

Hem eğlenceli hem de yararlı olduğunu düşündüğüm React Reaction Game'i satın alarak denemenizi öneriyorum.