Real Car Speed: Need for Racer 1.5 (ios)

Real Car Speed: Need for Racer

1.5
Real Car Speed: Need for Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Speed: Need For Asphalt Race tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli ve kaliteli bir yarış oyunudur.

Uygulama markette Real Speed: Need For Asphalt Race olarak sunulan bu oyun aslında Google Play’de bulunan Real Speed: Need For Racer’ın birebir aynısı. Yapımcılar sadece ufak bir isim değişikliği yaparak „daha fazla müşteri çekebilir miyiz“ diye düşünmüş olabilirler.

Temel olarak Real Speed: Need for Racer kaliteli bir yarış oyunu olarak öne çıkıyor ve tamamen ücretsiz olarak indirilebilmekte. Kaliteli grafikleriyle daha ilk dakikadan dikkat çeken oyunda etki tepki efektleri son derece iyi işlenmiş. Oyunu oynarken en ufak bir kalitesizlik hissine kapılmıyorsunuz.

Toplamda 6 farklı araba modeline sahip olan oyunda dilediğinizi seçip yarışlara katılabiliyorsunuz. Katılacağınız yarışlar 4 farklı tasarıma sahip pistte gerçekleştiriliyor. Farklı tasarımlı bu pistler oyunu daha zengin bir hale getirmiş. Bu sayede oyun kısa sürede tüketilmiyor ve eğlenceyi uzun süre muhafaza edebiliyor. Yarış performanslarınıza göre kazanacağınız başarımlar lider tablolarına adınızı yazdırmanızı kolaylaştıracak.

Kaliteli ve ücretsiz bir yarış oyunu arıyorsanız Real Speed: Need For Asphalt Race’i mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR