Real Drift Car Racing 1.0 (ios)

Real Drift Car Racing

1.0
Real Drift Car Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Drift Car Racing, iOS platformunda en keyifli oynanış sunan drift yarışı oyunu.

Real Drift Car Racing, mobilde favori yarış oyunlarım arasında. Klasik kurallara bağlı kalarak yarışmak yerine sürekli drift yapmaya zorlayan yarı oyunlarını daha çok seven biri olarak kesinlikle indirip oynamalısınız. Hem iPhone hem de iPad ile uyumlu olmasının yanında ücretsiz.

Görsel açıdan boyutu yüksek olan araba yarışı oyunlarının biraz gerisinde kalsa da iOS platformunda ücretsiz indirilip oynanabilen en iyi drift oyunu. Drift yapmak için tasarlanmış özel 13 araç ve yanlamaya son derece müsait pistler, her arabaya özel motor sesi, özelleştirme seçenekleri, listeyi zorlamak için mücadele verdiğiniz online modu ve kolaydan zora doğru ilerleyen kariyer modu ile dikkat çeken Real Drift Car Racing, iki farklı kontrol sistemiyle oynama sunuyor.

Oyunu benzerlerinden ayran noktalardan birisi de gelişmiş puan sistemi. Yarış esnasında aldığınız puanlar drift açısı, drift süresi ve hıza göre veriliyor. Ayrıca pistin köşelerinde yaptığınız ve arka arkaya yaptığınız drift için ekstra puan kazanıyorsunuz. Tabii ki çarpmanız durumunda puanınız anında düşürülüyor.